Kettős kézisiker a megyében
Kiváló hetet zártak kézilabdásaink: mind a hölgyek, mind az urak remekeltek bajnoki mérkőzésükön, előbbi csapat az Alsónémedi otthonában diadalmaskodott, míg az idei második meccsüket abszolváló fiúk ragyogó második félidővel verték a Mogyoródot.

















