Hírek
Változatos kezdés
Ősszel asztaliteniszezőink számára is elkezdődtek a bajnoki küzdelmek: I-es csapatunk a feljutás után már a megye I/A osztályban áll asztalhoz és játszik változatos meccseket, míg a II-es együttes a megye I/C Észak-csoportjában szerepel.
Izgalmassá tettük a végét
Az NB II 3. fordulójában ismét gólgazdag meccsen arattak győzelmet hazai pályán futsalosaink. A szünetre úgy tűnt, hogy eldőlt a mérkőzés, de a fordulás után felzárkózott a Nagykáta és az utolsó pillanatokat is izgalmassá tették a csapatok.
Régi ismerősök ellen
Az V. Fábián Ferenc Emléktorna után ismét Csömörre látogat a „szomszédból” a XVI. kerületi KMSE együttese. Akkor az elődöntőben ötgólos sikert arattunk, ez azonban egy merőben más meccs lesz. A legutóbbi fájó vereség után mindenképpen javítani szeretnénk.
Minden ideálisnak tűnik
Idegenben háromszor ért el a szezon során bravúros döntetlent nagypályás focicsapatunk, hazai környezetben azonban még nyeretlenek vagyunk. A sereghajtó Leányfalu ellen itt az újabb lehetőség, hogy megszerezzük a hőn áhított három pontot.
Gyerekek és kutyák a rajton
Immár ötödik alkalommal kerül sor a Csömöri Csatangolóra, október első vasárnapján bárki jöhet, bárki nevezhet, és ha a 35 vagy a 25 kilométeres távolság ijesztőnek tűnne, a szervezők készültek egy rövidebb, 10 km-es túraútvonallal is. Túrára fel!
Kötelező győzelem előtt
A futsal NB II 3. fordulójában az egyik legszerényebb képességű együttes látogat a Csömöri Sportcsarnokba, péntek este tehát gólparádéban és kötelező győzelemben bízhatnak szurkolóink az RFC Csömör–Cannabis Energy-Nagykáta SE meccsen.
Sportolj velünk Csömörön!
Ősszel is folytatódnak népszerű szakosztályaink nagy sikerű foglalkozásai a Csömöri Sportcsarnokban: a küzdősportok szerelmesei az aikido és a karate közül választhatnak, míg a torna kedvelőinek a ritmikus gimnasztikát ajánljuk.
Felavatták a Csömöri Körtúra útvonalát
Szeptember utolsó vasárnapján mintegy százan indultak útnak a 18 kilométeres csömöri gyalogos körtúra avató kirándulásán. A kellemes őszi időben megtartott sétát teljesítő "vándorok" elismerésben részesültek a táv leküzdése után.
Újpesti fricska
A futsal NB II 2. fordulójában idegenben játszottunk az Újpest FC-vel, és hiába álltunk fel háromgólos hátrányból is, végül 6–4-re kikaptunk. Az ellenfél kispadján dirigáló Zoufal Nándor, nagypályás csapatunk játékosa megfricskázta az RFC-t.
Videók




























