Hírek
A Közép-keleti csoportban
Fontos, az RFC Csömört is érintő változásokról születtek döntések az MLSZ Futsal Bizottságának legutóbbi ülésén. Az NB II-es bajnokság átalakítását követően elkészült az idei csoportbeosztás és a bajnokság lebonyolításának menete.
Móka és kacagás az rg-táborban
Nagyszerű hangulatú és sikeres nyári tábort zárt a csömöri rg szakosztály: Kiss Tímea vezetésével nemcsak jól érezték magukat a gyerekek, de gőzerővel készültek az őszi versenyidényre és a számos kihívásra is. Izgalmas időszak előtt állnak.
Gödi túra előtt
Szezonbeli első győzelmük reményében utaznak szombaton nagypályás focistáink Gödre, hogy a megye II-es bajnokság 3. fordulójában három ponttal a tarsolyukban térhessenek haza. Takó Csaba együttese jó eséllyel szállhat harcba a hazaiakkal.
Focizz a Sportnapon!
Ha a nagy hőségben "focilázat" kaptatok a magyar válogatott Eb-sikereitől, itt az idő, hogy csapatot szervezzetek! Közeledik az őszi Sportnap Csömörön, ideje edzésbe állni és benevezni az amatőr kispályás focibajnokságba!
Jávor: Gyűlölök veszíteni!
Futsalosaink régi-új vezetőedzője, Jávor István alázatát, munkaszeretetét és győzni akarását szeretné átültetni az NB II-ben induló csapatába. Interjúnkból kiderül, hogy ráfér a fiúkra a sikerélmény és a csapatnak ismét rá kell találnia a győzelem útjára.
Itthon fékeztünk a rajton
Az első félidő legvégén eldőltek a lényegi kérdések nagypályás focistáink megye II-es hazai debütálásán, miután néhány perc alatt kétgólos hátrányba kerültünk. A folytatásban a múlt heti bravúr, ezúttal a budakalásziak ellen, sajnos nem jött össze.
Eb-arannyá érett a rengeteg munka
Régóta ezért készült, presztízs szempontjából fontos siker volt - értékelt friss csömöri Európa-bajnokunk, Szemler István, akire idén nyáron, a horvátországi Porecben zajló Judo Fesztiválon belül megrendezett a veterán Eb-n lehettünk büszkék. Interjú a maximálisan elégedett aranyérmessel.
Bronzos grazi Eb-szereplés
Nagyszerűen szerepelt a Cube-Csömör versenyzőjével, Kádi Tamással felálló magyar válogatott a grazi U17-es Európa-bajnokság XCO MTB csapatversenyén, ahol remek hajrával végül bronzérmet nyertek a fiatalok! Gratulálunk a csapat tagjainak!
Hazai bajnokin is debütálunk
Vasárnap hazai pályán is bemutatkozik nagypályás focicsapatunk a Megye II-es bajnokság idei szezonjában. Az idegenbeli szezonrajton játszott nyolcgólos döntetlen után győzni szeretnénk a Budakalász ellen. Hosszú idő után ismét számíthatunk szurkolóinkra a lelátón!
Videók




























